Exclusieve artiesten

Laatste nieuws

  • Agenda Jelle Cleymans zomer en najaar 2016 nu online!

    07 07 2016

     De volledige agenda van Jelle Cleymans voor de zomer en het najaar van 2016 staat online!

    Neem snel een kijkje bij Exclusieve Artiesten en ontdek waar en wanneer je hem kan terugvinde… Meer ›

  • BAZAAAR - het kwartet van Hans van Cauwenberghe!

    19 04 2016

     Nu te boeken bij Make My Day: Bazaaar!

    Bazaaar is het Nederlandstalige kwartet rond de duizendpoot Hans van Cauwenberghe. Hans ken je van de voorstelling 237 Redenen voor Seks met Axe… Meer ›

  • Kidsband FRIZOWILLO

    17 06 2015

    Frizowillo is een muziekbende die de leukste kidsnummer op een werv… Meer ›

  • Volledig nieuwsoverzicht

In de kijker

Cleymans & Van Geel

Twee frontmannen, een band en Nederlandstalig covers ...

Het klinkt zo cliché als katsjoe botten, maar stop dat simpel concept in handen van Jelle Cleymans en Jonas Van Geel en er gebeurt iets magisch!

Met hun twee gouden strotten, vier stevige kloten, hun twaalfjarige jongenslichaampjes en de strakste band van het Oostelijk halfrond achter hen, ontketenen ze hun duivels, blazen je weg en laten ze Clouseau flirten met Gorki, Borsato vrijen met Raymond en mag The Scene al kreunend een danske placeren met Get Ready.

Dus kom erbij, dans, hef het glas op jouw gezondheid en wees welkom op een feest dat nog lang zal nazinderen!

 

 

Hieronder kan u de aankomende speeldata terugvinden:

- 11/07: Ninove Parkfeesten - 22u00 - www.maspoe.be

- 20/07: Brugge Tripeldagen - 22u30 - www.comitevoorinitiatief.be

- 21/07: Engie Parkies Hasselt – 20u00

- 23/07: Bosmolenfeesten – 21u45 - http://www.feestcomiteitbosmolens.be

- 24/07: Gentse Feesten – 23u00 - https://gentsefeesten.stad.gent/activiteit/

- 25/07: Engie Parkies Knokke-Heist – 20u00

- 26/07: Engie Parkies Torhout – 20u00

- 27/07: Engie Parkies Blankenberge – 20u00

- 28/07: Engie Parkies Middelkerke – 20u00

- 30/07: Zulzeekse Feesten – 01u00 - http://www.zulzeeksefeesten.be

- 05/08: Geel Zomert – 20u30 – www.geelzomert.be

- 07/08: Hapje Tapje – 21u00 - https://www.hetgrootverlof.be/hapje-tapje/

- 10/08: Engie Parkies Deinze – 20u00

- 11/08: Lommel Leeft – 21u30 – www.lommelleeft.be

- 13/08: Mennefeesten Ingelmunster – 23u00 – www.mennefeesten.be

- 14/08: Bruisend Balegem – 20u00 – www.bruisendbalegem.be

- 14/08: Vijfhoekfeesten Tollembeek - 23u30 - www.vijfhoekfeesten.be

- 27/08: Parkhappening Schoten - 23u00 - www.facebook.com/parkhappeningschoten

- 28/08: Beverse Feesten – 22u00 – www.beverse-feesten.be

- 30/08: Kermis Voorde - 22u30 - www.depuitenrijders.be

- 03/09: Wieltjesfeesten Menen - 22u45 - www.menen.be

- 09/09: Hopduvelfeesten – 23u30 - http://www.hopduvel.be/

- 10/09: Kemmelse Showavond - 23u30 - www.feestcomité-kemmel.be

- 23/09: 12u-loop van Zwijnaarde - 21u30 - www.facebook.com/12urenloopzwijnaarde

- 24/09: Oostwinkel Feest – 21u00

 

//

Webdesign Volta Antwerpen